Skip Navigation
 
http://www.skipec.com/
HIT V HORSKÝCH APARTMÁNECH
Rozumné ceny za nejlepší lokalitu druhého bydlení v Česku Pec pod Sněžkou s ideálním plným vybavením a nejlepší polohou.
Levým klikem myší si obrázky vždy zvětšíte
.

Služby a vybavení

Teplo a teplou vodu dodává moderní plynová kotelna. Jste spolumajitelem wellness centra s velkým vnitřním plaveckým bazénem, saunou a možnostmi masáží.
Příjemná restaurace s barem a širokou nabídkou jídel i nápojů (bohaté snídaně, odpolední bar a výběr večeří…) slouží jen Vám, majitelům apartmánů a Vašim hostům, nikoli veřejnosti. Obsluhuje Vás zkušený a příjemný personál
Samozřejmostí je každodenní úklid všech společných prostor a údržba celého venkovního areálu. Na požádání týdenní úklid jednotlivých apartmánů, praní a žehlení lůžkovin. Každému je pak k dispozici samoobslužná výkonná pračka a sušička ve společné prádelní místnosti. V každém apartmánu je televizor s příjmem i satelitních programů. Možnost zapůjčení různých sportovních předmětů a dalších potřeb jako dětské postýlky, dětské židle ke stolu…atd) …..
Velké venkovní parkoviště pro majitele a jejich hosty je přímo před budovami bytů. Lékař je v místě 600 metrů, pokud je třeba, osobně přijede. Člen Horské služby s lavinovým psem bydlí přímo v objektu. Správce objektu pro Vás zajišťuje i různé další různé služby.
 
 
« zpět|tisk|poslat známému